Due All Lupi

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Zapisy do Stada Surya  (Przeczytany 2283 razy)

Tiara

  • Alpha Stada Candrana
  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja +3/-0
    • Zobacz profil
Zapisy do Stada Surya
« dnia: Czerwiec 18, 2013, 18:43:09 »
Aby zapisać się do Stada Surya (czyli do stada Słońca), którego Alphą jest Tristan, należy wypełnić ten oto formularz:

Imię:
Płeć:
Wiek:
Moc:
Charakter:
Historia wilka:


Wyjaśnienie do zapisów:
Imię - czyli imię swojego wilka
Płeć - wadera (samica) lub basior (samiec)
Wiek - wiek szczeniaka liczony jest do dwóch lat. Dalej już jest dorosły wilk
Moc - na początek jedna, dowolna moc (nie można posiadać mocy typu władanie nad wszystkimi itp.)
Charakter - jaki twój wilk ma charakter, taki tu opisujesz. Np: miły, przyjacielski, nieufny itp.
Historia wilka - każdy ma jakąś historię. Tu trzeba opisać historię PRZED dołączeniem do stada, chyba że jest to szczeniak, który urodził się tu.


Nie ma wypisywania głupot typu: nie pamięta (wiek, imię, płeć, historia, charakter itp.), jakieś tam ma (imię, wiek, płeć itp.), ta najlepsza (płeć, moc, wiek itp.), budzące grozę (imię, wiek, płeć, moc, charakter itp.), ta piękniejsza (imię, płeć, moc, charakter itp.). Ogółem, nie wypisywać tych wszystkich głupich, godnych politowania rzeczy. Same konkrety. Można dać jakąś fajną czcionkę, ale bez przesady.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2013, 12:01:59 wysłana przez Tristan »
Wiek:
6 lat, choć jest nieśmiertelna

Partner:
Znajdzie się kiedyś ten, kto ją zechce

Rodzina:
Kiedyś miała siostrę, a gdzie jest teraz?

Umiejętności:
Siła: 1000...
Zręczność: 1000...
Czujność: 1000...
Szybkość: 1000...
Odwaga: 1000...

Moce:
  • Zmiennokształt
  • Czytanie w myślach
  • Niewidzialność
  • Urzeczywistnianie rzeczy narysowanych
  • Pirokineza
  • Nieśmiertelność
  • Zdolność bycia w kilku miejscach na raz
  • Władanie nad żywiołami:
     ♦Ogień
     ♦Woda
     ♦Powietrze
     ♦Ziemia

Perydot:
100

Tristan

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2013, 13:43:53 »
Uwaga!!!
Kto pierwszy się zarejestruje do Stada Surya, zostanie moim następcą; administratorem. Być może nie będzie mnie przez jakiś czas lub w ogóle odejdę.

Valerie

  • Alpha Stada Surya
  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2013, 14:18:02 »
Imię: Valerie
Płeć: wadera
Wiek: 3, 5 roku
Moc: Moje łzy mogą uleczyć lub nawet zabić. Ale spokojnie. Tylko tych, których nienawidzę z całego serca.
Charakter: Jej imię mówi o jednej z cech: jest waleczna. Jej moc zdradza drugą: opiekuńczość. Jest też kilka nieukazujących się od razu cech: jest wierna jak mało kto, potrafi poprowadzić do zwycięstwa, zawsze skora do pomocy mimo, iż nie jest jedną z najśmielszych. Przyjaciela obroni nawet narażając swoje życie, gdyż będzie on dla niej największym skarbem. Nie lubi walczyć, robi to tylko w ostateczności. Ona sama nie potrafiła jednak odkryć, czy ma więcej cech.
Historia wilka: Narodzona w wielkim lesie, którego nazwy nawet nie pamięta. Miała brata, który był jej opiekunem, kiedy rodzice zajmowali się watahą. Tak, byli alfami. Ale nawet nie dało się tego odczuć, bo zawsze wszystkim pomagali. Ale wracając - młoda Valerie większość czasu spędzała ze starszym bratem, który nauczył ją wszystkiego. Gdy waderka miała dwa i pół roku odbyło się jej pierwsze polowanie. Kiedy wróciła nie było już jej wioski. Zrozpaczona chciała uciec, ale podczas poszukiwań kogokolwiek ocalałego, znalazła rocznego wilczka. Kiedy zajęła się jego ranami, on mówił, co się stało. Valerie poczuła, jak w jej sercu narasta nienawiść. Zaczęła płakać a jej łzy spadały na młodego wilczka. Kiedy otrząsnęła się basior powiedział, że jej łzy potrafią uleczyć, co zaobserwował gdy jej oczy wylewały pojedyncze krople. Wyruszyli razem do następnej watahy, gdzie, o dziwo zostali bardzo ciepło przyjęci. Waderka pracowała tam jako medyk. Pół roku później została wybrana na nową alphę. Sama zajęła to miejsce, bez pomocy jakiegokolwiek basiora. Lecz i ta wataha została napadnięta przez tego, który zabił całą jej rodzinę. Ale on nie był sam - miał swoją armię. Mimo, iż mieli przewagę liczebną Valerie się nie poddała. Z podniesioną głową prowadziła swoją drużynę. Każdy z jej sojuszników miał jednak asa w rękawie - wadera znalazła sposób, by jej łzy zostały takie, jakie były od uronienia ich. Zostały zamienione w leczące artefakty. Przedarli się i alpha stawiła czoło temu, kogo tak nienawidziła od długiego czasu. Ale coś w jej środku dało o sobie znać. Zostawiła basiora przy życiu lecz ostrzegła go - jeśli znów zrani kogokolwiek łza, którą na niego uroniła, zabije go natychmiastowo. Basior, który dnia śmierci jej rodziny uszedł z życiem został alphą zaraz po niej. Valerie wyruszyła w dalszą podróż. W końcu znalazła się tutaj i postanowiła, że tu zacznie nowe życie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 18:36:20 wysłana przez Valerie »
Uważaj, pozory mylą. Moje łzy są moją siłą
Siła: 20
Zręczność: 20
Czujność: 20
Szybkość: 20
Odwaga: 20
Moce: 20

Tiara

  • Alpha Stada Candrana
  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:24:45 »
Chcesz zostać Alphą stada?
Wiek:
6 lat, choć jest nieśmiertelna

Partner:
Znajdzie się kiedyś ten, kto ją zechce

Rodzina:
Kiedyś miała siostrę, a gdzie jest teraz?

Umiejętności:
Siła: 1000...
Zręczność: 1000...
Czujność: 1000...
Szybkość: 1000...
Odwaga: 1000...

Moce:
  • Zmiennokształt
  • Czytanie w myślach
  • Niewidzialność
  • Urzeczywistnianie rzeczy narysowanych
  • Pirokineza
  • Nieśmiertelność
  • Zdolność bycia w kilku miejscach na raz
  • Władanie nad żywiołami:
     ♦Ogień
     ♦Woda
     ♦Powietrze
     ♦Ziemia

Perydot:
100

Valerie

  • Alpha Stada Surya
  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:50:49 »
Tak :3
Uważaj, pozory mylą. Moje łzy są moją siłą
Siła: 20
Zręczność: 20
Czujność: 20
Szybkość: 20
Odwaga: 20
Moce: 20

Tiara

  • Alpha Stada Candrana
  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2013, 17:03:44 »
Okey, czyli zostajesz Alphą. Gratki ;)
Wiek:
6 lat, choć jest nieśmiertelna

Partner:
Znajdzie się kiedyś ten, kto ją zechce

Rodzina:
Kiedyś miała siostrę, a gdzie jest teraz?

Umiejętności:
Siła: 1000...
Zręczność: 1000...
Czujność: 1000...
Szybkość: 1000...
Odwaga: 1000...

Moce:
  • Zmiennokształt
  • Czytanie w myślach
  • Niewidzialność
  • Urzeczywistnianie rzeczy narysowanych
  • Pirokineza
  • Nieśmiertelność
  • Zdolność bycia w kilku miejscach na raz
  • Władanie nad żywiołami:
     ♦Ogień
     ♦Woda
     ♦Powietrze
     ♦Ziemia

Perydot:
100

Valerie

  • Alpha Stada Surya
  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2013, 17:33:39 »
Dzięki ^^
Uważaj, pozory mylą. Moje łzy są moją siłą
Siła: 20
Zręczność: 20
Czujność: 20
Szybkość: 20
Odwaga: 20
Moce: 20

Arisa

  • Tropicielka
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2013, 18:19:45 »

Siostra niezłe stanowisko O.o To ja chcem być Bethą ;-;
xD ja siem muszem napracować ;p Gratulejszyns ^^

Beroan

  • Zwiadowca
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 27, 2013, 21:41:51 »
Imię: Beroan
Płeć: Basior
Wiek: 5 lat
Moc: Zmiennokształt
Charakter: Ma naturę raczej tą dobrą, chociaż czasami bywa nieco agresywny jednak dość rzadko. Wywiązuje się z umów, które zawarł, tak jak da słowo to można na nim polegać, jednak gdy nie jest pewny czy spełni obietnicę to po prostu jej nie składa. Wobec innych stara się być miły i serdeczny, służyć pomocą w razie potrzeby. Gdy nadchodzi potrzeba stanięcia do walki nigdy nie tchórzy z dumą idzie na bój, w obronie swych. Odznacza się dużą cierpliwością, lecz każdy ma jakieś granice.  Nie przepada za istotami 'mówiących zagadkami', lub coś ukrywającymi, wysoko ceni sobie szczerość oraz lojalność, tak... nienawidzi zdrajców. Chętnie poznaje nowe wilki, inne istoty, nowe obyczaje itp, Jednak nie pała zaufaniem na prawo i lewo. Czasami ma problem z okazaniem uczuć ale jakąś szczególną wadą to to raczej nie jest. 
Historia wilka:
Historia jak historia... pradawne dzieje... urodził się, żył i dotarł tutaj.
A tak dokładniej to:
Urodził się na terenach dalekiej Syberii, na terenach mroźnych i prawie bez życia...tak przynajmniej wydawało się wszystkim. Lecz gdy miał 6 miesięcy jego matka zginęła. Jak?
No tak, że na te dzikie rejony dotarł człowiek, zastawił sidła i gdy ma matka poszła obejrzeć okolicę wpadła do nich i została szybko i bezlitośnie zabita. Jego ojciec starał się jak mógł ale w pojedynkę ciężko było mu wychować szóstkę szczeniąt więc po 1,5 roku odszedł od nich. Ciężko było im przeżyć, ale jakoś próbowali (szczenięta). Niestety siostra Beroan'a zginęła a dokładnie zamarzła. Gdy nadeszła wiosna (czyli jakiś miesiąc po tym jak ojciec ich zostawił) niby nie dużo to dało ale trochę śniegu się stopiło i odmarzły zwłoki zwierząt, które zamarzły podczas zimy. Nimi się żywili. Nadeszło lato i był już większym podrostkiem, więc postanowił jak najszybciej uciec z tej mroźnej krainy... po wielu miesiącach zmagań udało mu się, lecz został sam gdyż reszta jego rodzeństwa nie wytrzymała tej wędrówki. Dotarł na rejony urodzajne- wręcz raj- wylegiwał się dniami w ciepłych płomieniach słonecznych, a gdy chciało mu się pić do szedł do rzeki. W nocy polował na zające i inne drobne zwierzęta, które można w pojedynkę upolować. Żyło mu się tam bardzo dobrze, lecz jak to już musi być w jego fatalnym życiu... pojawili się dwunogi... nie spodobała im się im jego obecność więc postanowili go zabić. Znów musiał uciekać by przeżyć. I uciekł, ponownie wędrował po krainach i wszędzie znajdował go pech. Pewnego razu dotarł do pewnej watahy, watahy nawet nie pamięta już jakiej. Rządził tam basior już lekko postarzały więc go pokonał i stał się alphą tamtejszej watahy. Również dobrze mu się tam rządziło, pojawiła się miłość, zazdrość, walki, polowania z całym stadem. Było cudownie lecz nadeszła choroba, która zrujnowała całe stado, zginęli... a on jakimś cudem przeżył.
Załamał się po tej klęsce, chciał się zabić lecz zabijają się tylko tchórze a on tchórzem nie jest więc postanowił walczyć dalej i dotarł na te rejony i postanowił spróbować tutaj szczęścia poszukać.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2013, 15:08:19 wysłana przez Beroan »
Wiek: 5 lat
Moce: Zmiennokształ
~~~
Partnerka: Brak
~~~
Siła: 20
Zręczność: 20
Czujność: 10
Szybkość: 10
Odwaga: 20
Moce: 20

Tiara

  • Alpha Stada Candrana
  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja +3/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2013, 16:18:37 »
Dostajesz tangę zwiadowca
Miłej gry
Wiek:
6 lat, choć jest nieśmiertelna

Partner:
Znajdzie się kiedyś ten, kto ją zechce

Rodzina:
Kiedyś miała siostrę, a gdzie jest teraz?

Umiejętności:
Siła: 1000...
Zręczność: 1000...
Czujność: 1000...
Szybkość: 1000...
Odwaga: 1000...

Moce:
  • Zmiennokształt
  • Czytanie w myślach
  • Niewidzialność
  • Urzeczywistnianie rzeczy narysowanych
  • Pirokineza
  • Nieśmiertelność
  • Zdolność bycia w kilku miejscach na raz
  • Władanie nad żywiołami:
     ♦Ogień
     ♦Woda
     ♦Powietrze
     ♦Ziemia

Perydot:
100

Airon

  • Tropiciel
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:56:01 »
Imię:
~Ai - skrót od imienia Airon
Płeć:
~Basior
Wiek:
~5 lat
Moce:
~Lament Dusz (Ai tworzy dziesiątki srebrzystych cieni, które głośno rozpaczają, wywołują przy tym ogromny ból, cierpienie, dezorientację, napełniają przeciwnika pragnieniem śmierci, dają uczucie jakby już nigdy nie miał się z tego uczucia otrząsnąć, a jednocześnie wywołuję chaos w myślach przeciwnika, miesza mu wspomnienia.)
Charakter:
~Pomocny
~Odważny
~Tajemniczy
~Nie ukazujący uczuć
~Oschły
Historia wilka:
~Urodziłem się... Nie wiem gdzie się urodziłem, bo gdy tylko otworzyłem oczy znajdowałem się w małej, ciepłej jaskini. Byłem sam... Nie było nikogo. Byłem mały i nie wiedziałem o niebezpieczeństwach, które czyhają w mroku. Od zawsze kochałem dzień, słońce dawało mi siłę i  chęć do życia. Gdy któregoś dnia poszedłem się napić, zobaczyłem swoje własne odbicie. Stał w nim młody wilk o białym, gęstym futrze, z głębokimi, złotymi oczami. Pewnego dnia postanowiłem zwiedzić świat, więc odszedłem.
 Dniami i nocami szedłem i szukałem nowego miejsca do zamieszkania. Pewnego wieczoru spotkałem piękną dorosłą waderę. Była pierwszym wilkiem, którego poznałem, więc zaczęliśmy rozmowę. Opowiedziała mi o sobie. Dowiedziałem się, że praktykuje magię i że chętnie by mnie jej nauczyła. Jako szczeniak nie miałem gdzie iść, więc przygarnęła mnie pod swoje skrzydła. Powoli się poznawaliśmy zbliżyliśmy do siebie. Była dla mnie jak matka, jak własna matka, nie jak ta, która mnie porzuciła. Gdy dorosłem stałem się oschły i nie obchodziły mnie uczucia innych. Wielka czarodziejka Asrissa i zarazem moja matka zastępcza zaczęła obmyślać plan jak zmienić mnie i poje postępowanie. Była bardzo potężna, mimo to nie bałem się jej sprzeciwić. W końcu jak sądziłem, że dorosłem psychicznie i fizycznie, oznajmiłem matkę, że odchodzę na zawsze i być może nie wrócę. Arissa oburzona moim zachowaniem sprzeciwiła mi się i rzuciła na mnie klątwę. Zawsze mówiła:
"-Takim zachowaniem nigdy nie znajdziesz nikogo... Zachowujesz się jak maszyna bez uczuć."
I tak się stało... Stałem się "mecha-wilkiem". Jednak zapamiętałem słowa "matki":
"-Jeśli nie zmienisz swojego zachowania nie pokocha cię nikt, a zatem pozostaniesz taki na wieki... "
Pogodziłem się z tym i z obiecanymi słowami odszedłem... Tak oto znalazłem się tutaj.



To ja siem przepisałem ; - ;
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 09:59:40 wysłana przez Airon »
Wiek:
Ok. 5-6 lat

Partnerka:
Raczej niemożliwe, żadna wadera nie zdoła zmiękczyć jego serca

Rodzina:
Nieznana

Umiejętności:
Siła: 25
Zręczność: 10
Czujność: 10
Szybkość: 20
Odwaga: 15
Moce: 20

Moce:
Lament Dusz (Ai tworzy dziesiątki srebrzystych cieni, które głośno rozpaczają, wywołują przy tym ogromny ból, cierpienie, dezorientację, napełniają przeciwnika pragnieniem śmierci, dają uczucie jakby już nigdy nie miał się z tego uczucia otrząsnąć, a jednocześnie wywołuję chaos w myślach przeciwnika, miesza mu wspomnienia.)

Perydot:
30

Valerie

  • Alpha Stada Surya
  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy do Stada Surya
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 29, 2013, 11:08:04 »
Ok, ranga ta sama co wcześniej
Uważaj, pozory mylą. Moje łzy są moją siłą
Siła: 20
Zręczność: 20
Czujność: 20
Szybkość: 20
Odwaga: 20
Moce: 20

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
classicdayz nowewienislawowo moikrewni manadadelobosdia-o-noche arminair