Due All Lupi

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Cadence  (Przeczytany 611 razy)

Cadence

  • Gość
Cadence
« dnia: Wrzesień 30, 2013, 23:02:12 »
Taka jedna, drobna sprawa z mym mieniem... Jestem Cadence, wiem, dziwnie brzmi. Prawidłowo brzmi ono "Kidens"... (Jeszcze dziwniej)


Imię:
Cadence
Płeć:
Wadera
Wiek:
Prawdopodobnie 3 lata
Moce:
lluvisanando (Krótko mówiąc: Ognisty Deszcz)
Stado:
Candrana
Ranga:
Łowczyni
Charakter:
Jestem dość skomplikowana, wpierw trzeba mnie poznać i rozgryźć po kawałku… Raz jestem „spokojna”, innym razem mam ochotę powybijać wszystkich w pobliżu… Nie boję się wyzwań, bez problemu skoczę w ogień, niekoniecznie za przyjacielem, lecz dla własnej satysfakcji, demoniczna i straszna, tak zazwyczaj mnie określali pozostali. Inna, wyjątkowa, złowieszcza i przede wszystkim tajemnicza, uwodzicielska, nieugięta i niezależna, to prawie cała ja…
Historia:
 I tu już jest troszkę pod górkę, ponieważ moja historia w pewnym momencie się ucięła...
Pamiętam, iż otworzyłam oczy, przede mną stała jakaś niewyraźna sylwetka wołająca moje imię(chyba moje, lecz jednak doszłam do wniosku, że chodzi o mnie więc Cadence zostało...)... Oczy znów zamknęłam i "przysnęłam"... Usłyszałam jakieś krzyki? Znów otworzyłam  oczy i zobaczyłam, nie wiem co... Znów jakaś sylwetka, nie wiem kim ona jest... Wstałam chwiejnie i starałam się nie zgubić tropu tej postaci... Wiem nic ciekawego, lecz nie wiem jakie miałam życie... Podążając za postacią doszłam tu... To coś jakby wyparowało, a ja zostałam... Nie pamiętam nic z przeszłości, czy miałam jakąś rodzinę itd...

Rodzina:
Nie pamiętam nikogo...
Partner:
Nie wiem... Raczej nie.
Perydoty:
30
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2013, 18:08:59 wysłana przez Cadence »

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
watahashiraberu dragons-stable endriuadventurezg swiatmuzyki bross-